wtorek, 31 marca 2015

Ubranka dla dzieci-firmy godne polecenia

Na rynku pełno jest fajnych i ciekawych firm z ubrankami dla dzieci, ale przyznam szczerze, że wiele z nich jest nie na moją kieszeń, bo uczciwie mówiąc nie mam tyle pieniędzy żeby kupić dziecku, które za miesiąc zmieni rozmiar, bluzki za 80zł :/ Dlatego co rusz w internecie szukam propozycji sklepów "na moją kieszeń".

Jedną z takich firm jest niezastąpione i wspaniałe PEPCO.
Ubranka może nie są najwyższej jakości ale w bardzo niskich cenach możemy tam często znaleźć nietuzinkowe i niepowtarzalne ubranka dla maluszka jak i dla starszego dziecka. Powiem wam po cichu, że chętnie zamieszkałabym w tym sklepie ;)

PEPCO


Kolejną propozycją jest wszystkim znany H&M. Można tam również spotkać ciekawe i fajne ubranka, jednak nie zawsze dobre jakościowo. Czasami zdarza się, że body lub śpioszki po kilku praniach już nie są tak fajne jak były po zakupie.


H&M


Kolejną propozycją jest sklep C&A. Lubię ten sklep za to, że posiada on wersję on-line a dodatkowo często są tam promocje na ubranka dla dzieci jak i dla dorosłych (wystarczy zapisać się do newslettera). Szczególnie polecam ten sklep mamom, których dzieci mają "fazę" na punkcie postaci z bajek, bo wybór takich ubranek jest na prawdę duży.

C&A


Na mojej liście jest również sklep Mosquito. Ceny są troszkę wyższe i jak do tej pory mój rozsądek powstrzymuje mnie przed zakupem (ale myślę, że to tylko kwestia czasu). Są tam często nietuzinkowe wzory bluzek i bluz dla dzieci, którym nie sposób się oprzeć :) Dodatkowym atutem jest to, że coraz częściej pojawiają się tam ubrania w wersji : rodzic + dziecko co jest super rozwiązaniem.

Mosquito


Są to sklepy, do których zaglądam najczęściej. Nadal jednak poszukuję nowości, więc jeśli macie coś do polecenia to zapraszam do podawania linków ;)
Copyright © 2014 KikaLifestyle , Blogger