wtorek, 14 kwietnia 2015

5 lat macierzyństwa..

Dokładnie 5 lat temu o 12:05 na świat siłami natury przyszła nasza starsza córka Zuzia. Poród był szybki (bolało ale ból szybko się zapomina). Zuzia mała nie była bo wazyła 3410g i miała 57cm. No i wtedy się zaczęło...Nocne pobudki, kolki, pierwsze uśmieszki, raczkowanie, pierwsze warzywka, pierwsze kroczki i milion innych cudownych chwil. Mimo iż byliśmy młodzi, to cieszyliśmy się każdą chwilą spędzoną z córką i nie było żalu, że coś nas omija, bo nie ominęło. Dostaliśmy od życia wspaniały prezent, ktory z każdym rokiem nas zachwyca, czegoś uczy.
No właśnie czego nauczyła mnie Zuzia? Otóż nauczyła mnie cierpliwości, większej radości z małych rzeczy, a najważniejsze tego, że można kogoś kochać tak mocno, że jest się gotowym zrobić dosłownie WSZYSTKO, żeby tylko uszczęśliwić tą małą istotkę.
Więc córciu kochana, życzymy Ci abyś nadal była taka rezolutna, samodzielna, mądra a Twój wspaniały uśmiech niech towarzyszy Ci przez całe życie...


Ps. Niedługo na blogu pojawi się relacja z urodzin Zuzi, czekamy tylko na ładną pogodę, bo nie ma nic lepszego niż zabawy na świeżym powietrzu ;)
Copyright © 2014 KikaLifestyle , Blogger