poniedziałek, 28 listopada 2016

SOFTIE- GĄBKA DO MAKIJAŻU MINERALNEGO

HEJ!

Gąbeczki w kształcie jajek (i nie tylko) podbiły jakiś czas temu światowy rynek. Te niepozorne akcesoria do makijażu skradły serca wielu kobiet, które bez gąbek nie wyobrażają sobie dobrego makijażu. W dzisiejszym wpisie przedstawię wam gąbki Softie firmy Annabelle Minerals.


Firma w swojej ofercie posiada trzy rozmiary gąbek, gdzie każda ma inne przeznaczenie. Są to gąbki w rozmiarze L, M, S. Zacznijmy więc od największej.
Gąbka w rozmiarze L przeznaczona jest do nakładania podkładu mineralnego metodą "na mokro". Jej rozmiar pozwala nam dokładnie nałożyć produkt na większą partię twarzy. Oczywiście za pomocą tego rozmiaru możemy również wykonać konturowanie. Wielkość pozwala na swobodne operowanie produktem, dodatkowo wygodnie trzyma się w ręce.
Gąbeczka w rozmiarze M idealnie sprawdzi się przy nakładaniu pudru, różu bądź bronzera, również metodą "na mokro". Jest już znacznie mniejsza od rozmiaru L, dlatego wszelkie linie wykonane za jej pomocą, a następnie roztarte dadzą nam naturalny efekt.
Ostatnia z tej kategorii jest w rozmiarze S. Jest to najczęściej przeze mnie używana gąbka, która nadaje się idealnie do nakładania korektora mineralnego metodą "na mokro". Jej mały rozmiar wpasowuje się w każdy kącik, gdzie nie dotrzemy palcem bądź pędzlem. Uwielbiam ją właśnie za ten rozmiar, który w ogóle nie przeszkadza w użytkowaniu. Trzyma się ją bardzo wygodnie.

Wszystkie wyżej opisane produkty są w kolorze czarnym. Są one przeznaczone do produktów mineralnych, jednak nie raz zdarzyło mi się użyć ich do produktów drogeryjnych i sprawdzają się równie świetnie. Gąbki są mięciutkie, mają idealny, ergonomiczny kształt a jakość wykonania sprawia, że użytkując ich od dobrych trzech miesięcy, ich stan nadal jest idealny.
Jak stosować produkt z użyciem gąbek? Oto informacja od producenta:
SPOSÓB NAKŁADANIA:
1. Przed przystąpieniem do makijażu, zwilż gąbkę za pomocą wody termalnej lub hydrolatu i mocno odciśnij - najlepiej w ręcznik papierowy lub bawełniany. Dla zachowania zasad higieny, pamiętaj, by był on czysty.
2. Wysyp odrobinę produktu mineralnego na wieczko słoiczka.
3. Zanurz Softie w produkcie, lekko wcierając, do uzyskania kremowej konsystencji.
4. Przejdź do nakładania kosmetyku, stemplując twarz. 

Jak widzicie, jest to prosty sposób, dzięki któremu uzyskamy doskonałe krycie, dobrze rozprowadzony produkt i naturalne wykończenie.
Jeżeli jesteście zainteresowani, gąbki można zakupić na stronie producenta Klik
Polecam, ponieważ będzie to inwestycja na lata. Ja nie wyobrażam sobie mojego makijażu mineralnego bez tych produktów. Wiem, że będę się nimi cieszyć długo, co dodatkowo przełoży się na ekonomiczność.


Dajcie znać w komentarzach, czy stosujecie takie gąbki i jak one się u was sprawdzają. Jesli macie pytania-piszcie, chętnie odpowiem :)

Pozdrawiam
Copyright © 2014 KikaLifestyle , Blogger